اگر قصد دارید وب سایت شما با کلمات کلیدی خاص در صدر نتایج جستجو قرار بگیرد، نیازمند آن هستید تا وب سایت خود را برای کلمات کلیدی بهینه سازی نمایید، به فرایند بهینه سازی وب سایت برای کلمات کلیدی سئو ( SEO ) گفته می شود.

بهینه سازی وب سایت یا همان SEO بیشتر برای آن دسته از افراد مناسب است که زمان کافی برای رسیدن به نتیجه را داشته باشند، چرا که این فرایند زمان بر می باشد و در برخی موارد بهینه سازی سایت فقط برای یک کلمه ممکن است ۶ ماه زمان نیاز داشته باشد.

مشاوره سئو ( SEO ) چه فوایدی دارد ؟

برای آنکه بدانید چه کلماتی بهترین نتیجه را برای بهبود وضعیت وب سایت شما در بر خواهد داشت، نیازمند آن هستید که از یک مشاور سئو، مشورت بخواهید.

انتخاب درست کلمات کلیدی در وقت و هزینه های شما صرفه جویی خواهد نمود.

در بسیاری موارد افرادی که به من مراجعه می نمایند به علت عدم دانش کافی در این حوزه ( بهینه سازی وب سایت – سئو SEO ) از کلمات کلیدی مهمی که از دیدشان پنهان شده است غافل می شوند، من به عنوان یک مشاور به شما کمک می نمایم تا مهمترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود پیدا نموده و با تمرکز بر آن کلمات در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه دلخواه برسید.

پس از انتخاب کلمه کلیدی برای فرایند سئو سایت، نیازمند آن هستیم که دو مورد را به صورت نسبی در نظر بگیریم :

۱- برآورد نسبی مدت زمان لازم جهت فرایند سئو سایت

۲- محاسبه نسبی میزان هزینه لازم جهت فرایند سئو سایت

من به عنوان یک مشاور بهینه سازی سایت ( سئو )، در این مرحله نیز شما را یاری می نمایم.

پس از طی مراحل اول و دوم، نیازمند آن هستیم که یک شرکت خوب را با توجه به شرایط ( زمان و هزینه ) انتخاب نماییم.

من به عنوان یک مشاور به شما کمک می نمایم که چگونه یک شرکت خوب را که در زمینه سئو فعالیت می نماید انتخاب نمایید.

همچنین شما را راهنمایی می کنم که چگونه یک قرار داد دقیق را جهت انجام فرایند سئو منعقد نمایید.

اگر قصد دارید در ارتباط با بهینه سازی سایت خودتان ( SEO ) اطلاعات بیشتری داشته باشید، جهت مشاوره با بنده فرم فوق را تکمیل و به صورت آنلاین یک وقت مشاوره دریافت نمایید تا بتوانم در این مسیر شما را راهنمایی نمایم.